Poznań

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 383 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia
123,05 m2
Piętro
0
Liczba pięter
7
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Inne
Parking podziemny
Tak
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Stan budynku
Idealny
Numer oferty
7/6968/OLW

Opis nieruchomości

Wynajęte

Polecam do wynajęcia lokal usługowy na parterze niedawno oddanego do użytkowania budynku mieszkalnego na poznańskim Łazarzu.

Bezpośrednie sąsiedztwo City Parku, Międzynarodowych Targów Poznańskich i Parku Kasprowicza jest gwarancją niezwykle atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji, którą na pewno docenią Państwa obecni i przyszli Klienci. W pobliżu znajdziemy także siedziby wielu przedsiębiorstw oraz wszelkie usługi niezbędne do prowadzenia własnego biznesu. Dzięki lokalizacji w tej części Poznania możemy cieszyć się bardzo dobrym połączeniem z lotniskiem, centrum czy autostradową obwodnicą Poznania a także świetnym dostępem do komunikacji miejskiej
Lokalizację można podsumować stwierdzeniem: "Czytelny i rozpoznawalny adres"

Oferowana powierzchnia to ok 123 m2 przestrzeni typu open spece, oddawanej w standardzie deweloperskim, do własnej aranżacji przez przyszłego Najemcę. W lokalu wyprowadzone zostały wszystkie niezbędne media (wod-kan, elektryka, ogrzewanie) oraz przygotowano miejsce dla montażu kurtyny powietrznej. Ekspozycja witryny oraz wejście do lokalu od strony ulicy o sporym natężeniu ruchu pieszego oraz kołowego to dodatkowy atut tej lokalizacji.

Koszty najmu to:
- czynsz w wysokości 60 zł netto/m2
- opłaty eksploatacyjne (w tym woda, prąd, ogrzewanie)

Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem. Istnieje możliwość wykupienia lub wynajęcia miejsca w hali garażowej pod budynkiem.
Jest to ostatni wolny lokal w tym budynku (z 12).

Polecam i zapraszam na prezentację.

Dla Klientów naszego biura gwarantujemy bezpłatną pomoc w zbadaniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 340

Kontakt

Adam Kisiel

Adam Kisiel

Mobile:
507323627
Email:
nieruchomosci.adom@gmail.com
Numer licencji:
24520

Profil agenta

Działając na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO, przekazuję Państwu informacje dotyczące zakresu i zasad przetwarzania Państwa danych osobowych:… czytaj więcej