Poznań

Stary Rynek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 000 PLN
Cena za m2
30,43 PLN
Powierzchnia
230 m2
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Numer oferty
13/6968/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy na wynajem lokal usługowy w ścisłym Centrum Poznania.

Aktualnie lokal przygotowany jest do prowadzenia kawiarni w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku - lokal znajduje się przy jednej z odchodzących od rynku uliczek.
Można przejąć lokal z wyposażeniem (za odstępne) lub całkowicie pusty z możliwością zaaranżowana go na cele innej działalności niż gastronomia (salon kosmetyczny, masażu lub SPA)

Na potencjał tego lokalu wpływa nie tylko lokalizacja ale także sąsiedztwo hostelu, który chętnie będzie żywił swoich gości w tym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu Najemca będzie mógł liczyć na stały dochód i większe obłożenie lokalu od samego początku działalności.

Sama kawiarnia została przygotowana i prowadzona przez ludzi z pasją do dobrej kawy i cieszyła się dobrymi opiniami wśród swoich gości. Poza kawą serwowane były ciasta, zimne przekąski oraz śniadania. Poprzedni najemca posiadał koncesję na sprzedaż alkoholu.

Lokal składa się z dwóch części:
I. parter o powierzchni ok 110 m2:
- z wydzielonym niewielkim zapleczem kuchennym, w którym istnieje możliwość przygotowania zimnych posiłków,
- wyposażony bar
- sala konsumpcyjna (umeblowana, na ok 30-40 osób)
- kącik dla dzieci
- łazienka

II. piwnice o powierzchni ok 120 m2
- kilka pomieszczeń (wysokość ok 230 cm), które dotychczas były wykorzystywane jako zaplecze magazynowe oraz pomieszczenia socjalne. Docelowo miała zostać tu umiejscowiona winiarnia. Z uwagi na charakter wnętrza, ta część idealnie nadaje się do zaaranżowania na pub.

Do lokalu przynależy ogródek o powierzchni ok 40 m2 na dziedzińcu kamienicy, gdzie można umieścić kilka stolików dla gości. Można także wystawić kilka stolików wzdłuż ulicy, tuż pod witrynami.

Lokal zostanie przekazany nowemu najemcy z wyposażeniem widocznym na zdjęciach oraz filmie - koszt odstępnego do ustalenia z właścicielami sprzętu. Wszystkie urządzenia są praktycznie nowe, w większość jeszcze na gwarancji.

Na koszty najmu składają się:
- czynsz najmu w promocyjnej stawce 7000 zł netto (promocyjna cena obowiązuje przez rok od podpisania umowy, później czynsz wyniesie 7900 zł)
- opłaty administracyjne - 900 zł
- opłaty za zużycie mediów (woda, prąd, gaz, śmieci)

Przy podpisaniu umowy wymagana kaucja oraz prowizja dla biura.

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak

Kontakt

Adam Kisiel

Adam Kisiel

Mobile:
507323627
Email:
nieruchomosci.adom@gmail.com
Numer licencji:
24520

Profil agenta

Działając na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO, przekazuję Państwu informacje dotyczące zakresu i zasad przetwarzania Państwa danych osobowych:… czytaj więcej