Agroturystyka z basenem/stajnia/bar/las/staw

Dom na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 1 690 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 8
  • Lokalizacja : Chocz
  • Rok budowy : 1950
  • Numer oferty : ADN547616
  • Powierzchnia działki : 8 500 m2
  • Cena za m2 : 1538.46 PLN

W ogłoszeniu link do prezentacji video.

Marzysz o własnym, niebanalnym gospodarstwie agroturystycznym? Takim, gdzie Klienci będą mieli możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu albo przy gorszej pogodzie skorzystać z krytego basenu lub posiedzieć we własnym barze....
A może planujesz połączyć agroturystykę z pensjonatem dla koni?
Bez względu na to, jak wykorzystasz oferowany przez nas obiekt - Twoi Klienci zawsze wyjadą stąd zachwyceni i wypoczęci.
Możesz także wykorzystać to miejsce jako bazę na trudne chwile aby całkowicie odciąć się z najbliższymi oraz uniezależnić od świata zewnętrznego.

Jest to ostatni dzwonek, aby wznowić działalność na sezon wakacyjny 2020r. Widmo ograniczonych podróży zagranicznych z powodu koronawirusa to dobry impuls do tego, aby zainwestować w niewielkie gospodarstwo agroturystyczne, gdzie bez względu na pogodę możesz zapewnić swoim gościom moc atrakcji (np. kryty basen lub hala do ujeżdżania koni).

O szczegółach oferowanej przez nas nieruchomości przeczytasz poniżej:

Cały kompleks to kilka bardzo dobrze utrzymanych i przygotowanych do prowadzenia działalności agroturystycznej budynków:
1. budynek mieszkalny - na piętrze zostały przygotowane pokoje gościnne (2 osobowe) ze wspólnym, zadaszonym tarasem, na parterze znajduje się 2-pokojowe mieszkanie (80 m2) oraz garaż
2. budynki stajni obejmujące budynek z 10 boksami, stajnię angielską oraz halę
3. zaplecze gastronomiczne stanowi bar/restauracja z kuchnią (sala z kominkiem, na ok 40 osób) oraz wiata grillowa
4. kryty basen - samodzielny budynek, niecka o wymiarach 6x12m i głębokości do 2,5m, szatnia oraz pomieszczenie sauny, nowoczesna i bardzo ekonomiczna technologia

Całkowita powierzchnia zabudowy wszystkich budynków wynosi ok 1700 m2. Budynki są utrzymane w bardzo dobrym standardzie, umożliwiającym rozpoczęcie np. działalności agroturystycznej praktycznie od zaraz. Można także zwiększyć ilość boksów i rozpocząć działalność pensjonatu dla koni ze szkółką jeździecką.

Istnieje także możliwość rozbudowy obiektu (sprzedający posiada warunki zabudowy) i stworzenia nowoczesnego domu weselnego, pensjonatu lub domu spokojnej starości z basenem oraz przestronną salą.

Budynki znajdują się na działce o powierzchni ok 8500 m2, którą Sprzedający może wydzielić dla przyszłego nabywcy. Działka ta graniczy ze ścianą lasu. W przypadku działek o powierzchni nieprzekraczającej 1ha nie są wymagane kwalifikacje rolnicze. Grunt wchodzący w skład gospodarstwa to łącznie ponad 9,5 ha ziemi (istnieje możliwość zakupienia całego kompleksu z ziemią i budynkami w cenie 3 mln zł).

Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z większymi aglomeracjami:
- do Poznania jest ok 90 km, do Łodzi ok 140 a Warszawa oddalona jest o ok 240 km
- do najbliższego węzła autostradowego A2 (Konin-Modła) jest ok 35 km
- najbliższe lotnisko międzynarodowe znajduje się w Poznaniu

Lokalizacja budynków pośród pól, lasu i nieco dalej od drogi asfaltowej to gwarancja ciszy i spokoju a co za tym idzie udanego odpoczynku.

Polecam i zapraszam na prezentację na żywo.

Dla zdecydowanych Klientów pomagamy w ocenieniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.
Oferta 0% prowizji - wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.