Nowoczesne szeregowce pod Poznaniem

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
449 000 PLN, Pow. 115 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
115 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Dachowa , Tęczowa
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
ADN710203
Cena za m2:
3 904 PLN
0% wynagrodzenia dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc.

Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej tuż pod Poznaniem!

Ciesz się ciszą i spokojem na co dzień - korzystaj z miasta kiedy przyjdzie Ci ochota!

Dom w zabudowie szeregowej (4 domy w szeregu). Dom podzielony jest na strefy. Na parterze znajduje się przestrzeń dzienna z salonem i otwartą kuchnią - sercem każdego domu. Dwuskrzydłowe drzwi prowadzą do ogrodu, który latem może zmienić się w dodatkowy, letni pokój. Na poziomie 0 znajduje się również toaleta, która świetnie sprawdzi się jako gościnna podczas wizyt rodziny i znajomych. Piętro I to tzw. strefa prywatna z trzema ustawnymi pokojami i łazienką. Master bedroom posiada dodatkową własną łazienkę! Ale co ważne, można ją, wedle własnych potrzeb, przearanżować na garderobę albo pokój do pracy! Poziom 2 to poddasze do samodzielnej aranżacji. Może zostanie bawialnią, pokojem muzycznym a może dodatkową sypialnią?

Zakończenie budowy: IV kwartał 2022r.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Z chęcią odpowiem na Państwa pytania oraz pomogę dokonać rezerwacji mieszkania.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail