Funkcjonalny dom dla dużej rodziny

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
679 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 238 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 7
  • Lokalizacja : Elbląg , Wspólna
  • Rok budowy : 1979
  • Liczba kondygnacji: 2
  • Numer oferty : ADN410459
  • Powierzchnia działki : 659 m2
  • Cena za m2 : 2852.94 PLN

Chcesz bezpiecznie zapoznać się z tą nieruchomością? - zadzwoń i umów się na prezentację on-line.

Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta oraz terenów zielonych to zachęcam do zapoznania się z poniższą ofertą.
Do współpracy zapraszamy inne biura nieruchomości.

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w rewelacyjnej lokalizacji - przy ul. Wspólnej w Elblągu.
Budynek został wybudowany na działce o powierzchni ok 660 m2, na której znajdują się nasadzenia w postaci drzewek owocowych a także szklarnia o powierzchni ok 50m2 - dzięki temu możesz cieszyć uprawą własnych ekologicznych owoców i warzyw.

Dom został wybudowany w 1979 roku według funkcjonalnego projektu, przewidującego wydzielenie 3 stref na każdej z kondygnacji:
- poziom 0 o łącznej powierzchni ok 80 m2, na którym znajduje się garaż na 2 samochody, kotłownia, pralnia oraz pokój i kuchnia z osobnym wejściem, mogące stanowić np. osobne mieszkanie na wynajem
- poziom I będący strefą dzienną, gdzie znajdują się: przestronny salon z wyjściem na duży balkon, duża kuchnia także z wyjściem na taras/balkon, pomieszczenie funkcjonujące jako gabinet/studio, komunikacja, łazienka i garderoba
- poziom II z 4 sypialniami (od 9,5 do ponad 14 m2), garderobą oraz łazienką z wyjściem na balkon, osobne WC.

Powierzchnia całkowita budynku to ok 240 m2, z czego blisko 160 m2 to powierzchnia użytkowa.

Olbrzymim atutem tego domu jest duża powierzchnia balkonów z ekspozycją od wschodu i południa.

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne zaś od strony południowej działka graniczy z IV Liceum Ogólnokształcącym.

W promieniu kilkuset metrów znajdują się tereny rekreacyjne (m.in. Park Dolinka oraz Traugutta) szkoła podstawowa, przystanki komunikacji miejskiej (autobus) sklepy oraz niezbędne usługi. Do ścisłego Centrum dotrzeć można spacerem, który zajmie ok 15-20 minut.

Budynek utrzymany jest w bardzo dobrym standardzie i poza ewentualną zmianą kolorów farb nie wymaga od nowego Właściciela większych nakładów. Na podłogach w kuchni, łazienkach i korytarzu na parterze kafle, zaś w pokojach i komunikacji na II piętrze parkiet w bardzo dobrym stanie.
Ogrzewanie zapewnia własny piec na ekogroszek, jednak istnieje możliwość podłączenie budynku do miejskiej sieci ogrzewania (uzbrojenie w granicy działki).

Kontakt w sprawie oferty:
Adam - tel./WhatsApp +48 507 323 627, facebook/messenger: @bonadom.poznan

Polecam i zapraszam na prezentację.
W przypadku tej oferty biuro nie pobiera wynagrodzenia od Nabywcy.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.