Domyz pompą ciepła i fotowoltaiką, gwarancja cen

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
559 000 PLN , Pow. 86,77 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
86,77 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Kórnik Bnin , Czołowska
Rok budowy:
2024
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
ADN514870
Cena za m2:
6 442 PLN
Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej w Kórniku - z garażem i dużym ogrodem!
Bezpośrednio od dewelopera a więc bez PCC i prowizji!

Osiedle Między Jeziorami - nowoczesne i proekologiczne osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - w podpoznańskim Kórniku.

Wybierając tą lokalizację przyszli mieszkańcy będą mieli nieutrudniony dostęp do licznych terenów rekreacyjnych, z których słynie Kórnik, m.in.: ścieżki spacerowe i rowerowe, basen, plaża nad J. Kórnickim, teren sportów motorowodnych nad J. Bnińskim, wędkowanie)
W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. nowoczesna placówka przedszkolna, infrastruktura handlowo-usługowa z wielkopowierzchniowym sklepem spożywczym oraz przystanek autobusowy umożliwiający bezpośredni dojazd do Poznania trasą szybkiego ruchu S11.

W ramach I etapu wybudowanych zostanie osiem nowoczesnych budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni około 87 m2, w bryle budynku znajdzie się także garaż.

Wyróżniać nas będzie nowoczesna architektura oraz zastosowanie energooszczędnych rozwiązań - każdy dom w standardzie będzie wyposażony w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz instalację fotowoltaiczną.
Oferta skierowana jest do klientów poszukujących nowoczesnego domu o wyjątkowej architekturze, który dzięki zastosowaniu proekologicznych rozwiązań będzie tani w utrzymaniu oraz niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła.
W przedsprzedaży wybrane domy w promocyjnych cenach - od 499 tyś zł.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail