Piękna działka, blisko jeziora i Puszcza Zielonka

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
299 000 PLN , Pow. 18 200 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
18 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kołata
Numer oferty:
ADN128474
Cena za m2:
16 PLN
Na sprzedaż oferujemy niezabudowaną działkę położoną we wsi Kołata - pomiędzy Jeziorem Kowalskim a Puszczą Zielonką.

Z uwagi na swój charakter działka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają miejsca do zamieszkania oraz prowadzenia swoich własnych upraw lub niedużej hodowli. Można także przeznaczyć grunt rolny pod dalszą dzierżawę. Lokalizacja pośród niezbyt intensywnej zabudowy jednorodzinnej i w bezpośrednim niemalże sąsiedztwie Puszczy Zielonki to miejsce, gdzie nawet najbardziej wymagający znajdą spokój i wyciszenie a także odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Działka znajduje się na terenie, dla którego uchwalony został miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a zgodnie z nim:
- część działki o powierzchni ok 2700 m2 (front ok 26m) objęta jest symbolem MN, gdzie możliwa zabudowa jednorodzinna o 20% powierzchni zabudowy, z dachem stromym, max wysokość 9m, dodatkowo garaż o powierzchni max 60m2.
- pozostała część działki objęta jest symbolem 7R, który zakłada zachowanie rolniczego sposobu użytkowania tego obszaru.
Front działki to ok 26 metrów, teren płaski, bez nasadzeń. W drodze energia elektryczna (ok 90m) oraz woda (ok 65m). Sąsiedztwo stanowią tereny rolnicze oraz luźna zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Do Centrum Poznania ok 30-35 minut samochodem lub ok 20 minut PKP z pobliskiej stacji Biskupice Wielkopolskie 

Polecam i zapraszam na prezentację.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail