agroturystyka z potencjałem- basen, stajnia, las

Gospodarstwo rolne na sprzedaż
3 000 000 PLN, Pow. 1 700 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 700 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Stara Kaźmierka
Numer oferty:
ADN232990
Powierzchnia działki:
95 800 m2
Cena za m2:
1764.71 PLN
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonego gospodarstwa agroturystycznego z budynkami stajni, krytym basenem oraz dużą działką.

Całe gospodarstwo to kompleks kilku bardzo dobrze utrzymanych i przygotowanych do prowadzenia działalności budynków. Dla tego terenu wydano także warunki zabudowy dopuszczające realizację m.in. ośrodka spokojnej starości dla ok 60 pensjonariuszy.

1. budynek stajni, w którym znajduje się 10 boksów. Na piętrze zostały przygotowane pokoje gościnne (2 osobowe) ze wspólnym, zadaszonym tarasem, na parterze znajduje się 2-pokojowe mieszkanie (80 m2) oraz garaż
2. bar z kuchnią - samodzielny piękny budynek z czerwonej cegły, umeblowany oraz z pełnym wyposażeniem kuchni. Przygotowany na przyjęcie ok 40 osób, w sali kominek
3. stajnia angielska - samodzielny budynek, 3 boksy
4. hala do ujeżdżania, 21x40 m
5. basen - samodzielny budynek, niecka o wymiarach 6x12m i głębokości do 2,5m, szatnia oraz pomieszczenie sauny, nowoczesna i bardzo ekonomiczna technologia (basen ma 3 lata)
6. wiata grillowa
7. dodatkowo cały kompleks uzupełniają staw (ok 800 m2), plac do ujeżdżania oraz wybieg
Całkowita powierzchnia wszystkich budynków wynosi ok 1700 m2.

Grunt wchodzący w skład oferty to łącznie ok 8 ha ziemi, w części zabudowanej graniczący ze ścianą lasu. Nieruchomość położna jest w odległości zaledwie 90 km od Poznania, 140 km od Łodzi i 40 km od Konina. Lokalizacja budynków pośród pól, lasu i nieco dalej od drogi asfaltowej to gwarancja ciszy i spokoju a co za tym idzie udanego odpoczynku dla gości. Aktualnie nieruchomość posiada częściowe zasilenie w energię elektryczną z paneli słonecznych - istnieje możliwość uzyskanie pełnej samodzielności poprzez zwiększenie ilości paneli oraz zamontowanie pomp ciepła.

Polecam i zapraszam na prezentację na żywo

Poniżej link do prezentacji video:
https://youtu.be/qEVbhie85SA.

UWAGA! Dla tego terenu uzyskano decyzję o warunkach zabudowy, na mocy której cały kompleks można rozbudować o kolejny budynek (łączący dom, basen i halę) i stworzyć np. dom spokojnej starości na ok 60 pensjonariuszy, daje to duże możliwości aranżacyjne dla przyszłych właścicieli.Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail