mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy, Łazarz

Mieszkanie na sprzedaż
521 430 PLN, Pow. 66,85 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
66,85 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Poznań Łazarz , Józefa Chełmońskiego
Rok budowy:
2020
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
ADN403234
Cena za m2:
7 800 PLN
Kompleksowa rewitalizacja położonej przy ul. Chełmońskiego kamienicy, a więc w znanym i cenionym kompleksie Maxa Johova - rejonie Poznania słynącym z pięknych, secesyjnych budynków z początku XX wieku.
Przebudowa obejmuje szeroki zakres prac konserwatorskich, m.in. odnowienie elewacji, renowację klatek schodowych, optymalizację układów mieszkań, wymianę pionów wodno-kanalizacyjnych oraz pozostałych instalacji. W kamienicy zainstalowana zostanie nowoczesna winda.
Budynek zlokalizowany jest nieopodal Parku Wilsona oraz Parku Jana Kasprowicza, a także w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich.
W ofercie mieszkania w zróżnicowanych metrażach (od 46 do 80 metrów kwadratowych) i ilości pokoi.

Oferowany lokal to ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 67 m2, na którą składać się będzie:
- pokój dzienny o powierzchni ok 26 m2,
- dwóch sypialni o powierzchniach ok 7 i 18 m2,
- łazienki i przedpokoju z wnęką na szafę
Okna od frontu budynku, wychodzą na ul. Chełmońskiego oraz podwórze budynku. Mieszkanie znajdować się będzie na ostatnim, 4 piętrze dzięki czemu będzie dobrze doświetlone. Olbrzymim atutem są także pojawiające się skosy, które dodadzą mieszkaniu uroku.

Sąsiedztwo inwestycji stanowi zwarta zabudowa - głównie secesyjne kamienice z początku XX wieku, w znakomitej większości zrewitalizowane, dzięki czemu okolica uznawana jest za jedną z bardziej prestiżowych w Poznaniu.
Dodatkowym argumentem jest bliskość takich atrakcji jak Park Wilsona oraz Kasprowicza, Palmiarnia, Arena. W pobliżu znajdziemy wszelkie niezbędne na co dzień usługi, jak chociażby sklepy spożywcze, kawiarnie i restauracje, kosmetyczkę, pocztę czy bank. W świeże warzywa, owoce i inne przetwory można zaopatrzyć się na pobliskim Rynku Łazarskim.
Bezproblemową komunikację z wszystkimi dzielnicami Poznania zapewnia kilka linii tramwajowych - przystanek Park Wilsona oddalony jest o ok 300 od budynku.

Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim, do samodzielnej aranżacji.
Dla Klientów naszego biura pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapewniamy także możliwość skorzystania z opcji wykończenia pod klucz przez zewnętrzną firmę, z która współpracuje nasze biuro.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie mieszkania w tej inwestycji. Jest to oferta z rynku pierwotnego - nie ma więc podatku PCC.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail