mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy, Łazarz

Mieszkanie na sprzedaż
506 766 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 64,97 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Poznań Łazarz , Józefa Chełmońskiego
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : ADN601511
  • Cena za m2 : 7 800 PLN

Kup mieszkanie bez wychodzenia z domu - zadzwoń i umów się rozmowę oraz prezentację on-line.

Oferowany lokal to jedyne 4-pokojowe mieszkanie w tej inwestycji. Na powierzchnię ok 70 m2 składać się będą:
- pokój dzienny o powierzchni ok 22 m2,
- trzy sypialnie o powierzchniach ok 9, 10 i 11 m2,
- łazienki i przedpokoju z wnęką na garderobę
Okna wychodzić będą na 2 strony świata a dzięki temu, że mieszkanie znajdować się będzie na ostatnim piętrze budynku, będzie bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym. Charakteru wnętrzu nadadzą nieduże skosy.

Sąsiedztwo inwestycji stanowi zwarta zabudowa - głównie secesyjne kamienice z początku XX wieku, w znakomitej większości zrewitalizowane, dzięki czemu okolica uznawana jest za jedną z bardziej prestiżowych w Poznaniu.
Dodatkowym argumentem jest bliskość takich atrakcji jak Park Wilsona oraz Kasprowicza, Palmiarnia, Arena. W pobliżu znajdziemy wszelkie niezbędne na co dzień usługi, jak chociażby sklepy spożywcze, kawiarnie i restauracje, kosmetyczkę, pocztę czy bank. W świeże warzywa, owoce i inne przetwory można zaopatrzyć się na pobliskim Rynku Łazarskim.
Bezproblemową komunikację z wszystkimi dzielnicami Poznania zapewnia kilka linii tramwajowych - przystanek Park Wilsona oddalony jest o ok 300 od budynku.

Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim, do samodzielnej aranżacji.
Dla Klientów naszego biura pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapewniamy także możliwość skorzystania z opcji wykończenia pod klucz przez zewnętrzną firmę, z która współpracuje nasze biuro.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie mieszkania w tej inwestycji. Jest to oferta z rynku pierwotnego - nie ma więc podatku PCC.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.