Poznań

Mieszkanie na sprzedaż
414 103 PLN, Pow. 40,01 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40,01 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Poznań Malta
Piętro:
2 na 6
Numer oferty:
ADN571006
Cena za m2:
10 350 PLN
0% wynagrodzenia dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc.


Art-Malta to propozycja dla tych, którzy chcą nie tylko aktywnie wypoczywać w najbliższej okolicy Jeziora Malta, znaleźć wytchnienie w obecności terenów zielonych, ale także łatwo i szybko dotrzeć do centrum miasta czy też na pobliskie uczelnie wyższe. W budynku zaprojektowana jest dwupoziomowa podziemna hala garażowa, gdzie przyszli właściciele lokali mieszkalnych mają możliwość wykupienia miejsc postojowych oraz komórek lokatorskich.


Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim przy ul. Katowicka, blisko jeziora Malta oraz w bliskim towarzystwie galerii handlowych Malta i Posnania. W pobliżu znajdują się żłobek, przedszkola, szkoły oraz Politechnika Poznańska. Osiedle jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. Łatwy dojazd do centrum.


W inwestycji znajdują się mieszkania od 32,5 m2 do 130m2.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail