Poznań

Mieszkanie na sprzedaż
384 960 PLN, Pow. 40,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Poznań Malta
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
ADN977362
Cena za m2:
9 600 PLN
0% wynagrodzenia dla biura nieruchomości i 0% podatku pcc.

Sagaris Malta to wyjątkowe połączenie spokojnego otoczenia z ciekawą lokalizacją. Przy ulicy Dymka powstanie inwestycja, która doskonale sprosta oczekiwaniom ludzi poszukujących idealnego miejsca dla rodziny. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje, zarówno dla sportowców jak i rodzin z dziećmi. Od zakupów dzieli nas tylko kilkaset metrów, a do kin i centrum handlowego M1 zaledwie 2 km.

Cztery kameralne budynki, w których znajdujować się będzie 256 przestronnych mieszkań, o powierzchni od 25 m2 do 81,5 m2, z tarasami, balkonami bądź ogrodami. Na podziemnych kondygnacjach zaplanowano ponad 356 miejsc postojowych. Nie zabraknie również postojowych miejsc naziemnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, w inwestycji znajdą się komórki lokatorskie jak i rowerownie dla miłośników rekreacji.

Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim przy ul. Dymka, blisko jeziora Malta oraz w bliskim towarzystwie galerii handlowych Malta i Posnania. W pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne. Osiedle jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. Łatwy dojazd do centrum.Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail