wygodne mieszkanie na Winogradach

Mieszkanie na sprzedaż
589 000 PLN , Pow. 69,70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
69,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Poznań Winogrady , Przyjaźni
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
ADN630435
Cena za m2:
8 451 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie oraz w lokalizacji, która zapewnia absolutnie bezkompromisowy dostęp do wszystkich usług. 

Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim bloku na rogu ul. Słowiańskiej oraz Dybowskiego - w bezpośrednim sąsiedztwie wielu punków handlowo-usługowych. Aby dotrzeć do Chaty Polskiej, kiosku, przychodni lekarskiej albo bistro z wyjątkowo smacznym jedzeniem wystarczą 2 minuty krótkiego spaceru. A może poszukujesz lokalizacji w pobliżu szkoły lub przedszkola? Marzysz wieczornych o spacerach ze swoim czworonogiem na Cytadeli? A może interesuje Cię szybki dojazd do centrum Pestką? Mieszkając w tej lokalizacji masz to wszystko w promieniu kilkuset metrów. 
 
Na całkowity metraż składają się:
- 3 osobne sypialnie,
- przestronny pokój z aneksem kuchennym
- łazienka oraz przedpokój
Do mieszkania przynależy balkon oraz bardzo duża piwnica (12m2) z oknem - idealne miejsce jako przestrzeń magazynowa albo kącik dla majsterkowicza. 
Podczas remontu została wymieniona instalacja elektryczna a w bloku wymienione są już także piony wod-kan. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia lub odświeżenia. 

Pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail