przestronne 3 pokoje w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 82,90 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Poznań , Hetmańska
  • Rok budowy : 1950
  • Piętro: 3 na 4
  • Numer oferty : ADN807458
  • Cena za m2 : 6 800 PLN

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie na poznańskim Grunwaldzie - przy ul. Hetmańskiej. W pobliżu komunikacja tramwajowa oraz pełna infrastruktura.

Bezpiecznie kup nieruchomość bez wychodzenia z domu - wszystkie formalności przed notariuszem załatwimy zdalnie.
Jestem dostępny on-line pod numerem telefonu na WhatsApp oraz na messengerze - kontakt po ogłoszeniem.

Możesz też obejrzeć tą nieruchomość bez wychodzenia z domu - w ogłoszeniu znajduje się prezentacja video lub umów się na prezentację on-line.

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie, które w ostatnich miesiącach przeszło generalny remont. Przeprowadzone prace obejmowały m.in. wymianę instalacji, montaż nowego pieca gazowego. nowych podłóg i drzwi.

Na całkowity metraż składają się:
- 3 przestronne i samodzielne pokoje o powierzchniach ok 21, 19 i 16 m2
- samodzielna kuchnia z oknem, o powierzchni ok 12 m2. Kuchnia została wykończona oraz wyposażona w nowe sprzęty AGD oraz meble na wymiar
- łazienka z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę
- duży korytarz

Olbrzymim atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja - w pobliżu znajdziemy małe sklepy osiedlowe oraz dyskonty spożywcze, szkołę i przedszkole, kościół oraz tereny rekreacyjne - do Parku Kasprowicza jest niecałe 250 m.
Na uwagę zasługuje także łatwy dostęp do komunikacji tramwajowej - do przystanków z których dotrzemy w każdy rejon miasta jest ok 300 metrów.

Mieszkanie znajduje się w małej kameralnej kamienicy, w której znajduje się zaledwie kilka mieszkań. Budynek utrzymany jest w bardzo dobry standardzie - klatka schodowa jest czysta i zadbana.

Tą nieruchomość szczególnie polecam rodzinom, które z jednej strony potrzebują przestronnego wnętrza a z drugiej docenią lokalizację, która zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich udogodnień jakie daje miasto.


Kontakt w sprawie oferty:
Adam - tel./WhatsApp +48 507 323 627, facebook/messenger: @bonadom.poznan

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.