Pośrednik nieruchomości w czasie epidemii

A-DOM Nieruchomość działa zdalnie i on-line.

W czasie stanu epidemii nadal pracujemy, zachowując jednak przy tym wszelkie wymagane prawem oraz zdrowym rozsądkiem procedury.
Dzięki temu za naszym pośrednictwem możesz bezpiecznie wynająć, kupić lub sprzedać swoją nieruchomość.

Pracując zdalnie możemy:
  • przeprowadzić prezentację wideo lub on-line Twojej nieruchomości
  • na podstawie otrzymanych materiałów przygotować rzut nieruchomości
  • pośredniczyć w ustaleniu warunków transakcji i treści umowy przedwstępnej/sprzedaży
  • złożyć wnioski o wydanie wymaganych dokumentów
  • zorganizować spotkanie u Notariusza
  • podpisać umowę pośrednictwa oraz przygotować się na sesję foto-video

Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, czy jest ktoś, kto bezpiecznie zajmie się Twoją nieruchomością – to koniecznie skontaktuj się ze mną, korzystając z jednej z poniższych możliwości:

telefon: 507 232 627
WhatsApp: +48507232627
Skype: nieruchomosci.adom
facebook: @boadom.poznan

Stacjonarne biuro nieruchomości na Ratajch jest otwarte w ograniczonych godzinach. W biurze zapewniony jest dostęp do środków dezynfekujących. Jeśli porzebujesz porady na żywo - zadzwoń i umów sie na spotkanie.Jak działa Pośrednik w A-DOM Nieruchomości?

Jeśli zastanawiacie się Państwo, co robimy aby skutecznie wykonać umowę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, to w tym artykule postaram się pokrótce opisać nasze działania.

cześć I - dla sprzedających, czyli...

jak sprzedać mieszkanie, działkę, dom, lokal

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy zająć się sprzedażą mieszkania samodzielnie czy może zlecić to pośrednikowi, warto, abyś odpowiedział sobie na kilka pytań:
ile czasu możesz poświęcić na przygotowanie oferty a następnie prowadzenie prezentacji?
czy wiesz jakie podejmować kroki aby oferta była widoczna dla potencjalnych Klientów na portalach ogłoszeniowych i nie tylko?
jakich dokumentów będziesz potrzebował do przygotowania umowy przedwstępnej oraz umowy sprzedaży? ile czasu możesz poświęcić na ich pozyskanie? czy wiesz, gdzie się po nie zgłosić?
jak często prowadzisz negocjacje, których przedmiotem jest rzecz, z którą jesteś sentymentalnie związany? Czy jesteś w stanie odrzucić wszelkie towarzyszące Ci wówczas emocje?
co wiesz na temat cen nieruchomości i jak ją ustalić, aby nie była zbliżona do ceny rynkowej?
Jeśli znasz odpowiedź na wszystkie powyższe pytanie, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia w sprzedaży :). Prawdopodobnie zajmujesz się nieruchomościami częściej niż statystyczny Kowalski i wiesz prawie wszystko o tym, jak skutecznie i bezpiecznie sprzedać mieszkanie, dom, lokal lub działkę.
Jeśli jednak nadal się wahasz, to śpieszę z informacjami na temat pracy z nieruchomością w naszym biurze.
Każda z trafiających do nas nieruchomości jest wnikliwie analizowana pod kątem prawnym. Działając na podstawie umowy pośrednictwa mamy możliwość wglądu w wiele rejestrów i pobierania z nich zaświadczeń i wypisów.
Dzięki temu możemy sprawdzić:
księgę wieczystą nieruchomości (najczęściej wykorzystujac do tego celu elektroniczny dostęp do ksiąg wieczystych - …….)
kataster nieruchomości oraz uzbrojenie terenu
przeznaczenie nieruchomości w planie miejscowym
kto jest zameldowany w lokalu/domu.
innych przydatnych spisów
Jeżeli stan prawny nieruchomości nie wymaga interwencji, wówczas zabieramy się za przygotowanie oferty. Często korzystamy z usług fotografa oraz filmowania z lotu ptaka, aby była ona w pełni profesjonalna oraz docierała do zainteresowanych Klientów Tak przygotowane ogłoszenie trafia na naszą stronę internetową oraz portale ogłoszeniowe (korzystamy m.in. z usług www.otodom.pl, www.morizon.pl, www.gratka.pl, www.nieruchomosci-online.pl, www.domiporta.pl, www.tabelaofert.pl, www.olx.pl, www.gumtree.pl) Pojawiamy się także w mediach społecznościowych (link do fb) i google, a filmy z nieruchomości zamieszczamy na www.youtube.pl.
Istotnym argumentem przemawiajacym za współpracą z nami jest fakt, iż dysponujemy bazą Klientów, którzy regularnie inwestują w nieruchomości i każda nieruchomość, która spełnia określone przez nich kryteria - zostanie im niezwłocznie przekazana.
Po przeprowadzeniu negocjacji i ustaleniu warunków transakcji przygotowujemy aktualne dokumenty wymagane do przedłożenia do umowy. Nasz udział w transakcji kończy się wraz z przekazaniem sprzedawanej nieruchomości.

Jeśli jesteś ciekaw jak może wyglądać przygotowane przez nas ogłoszenie dotyczące Twojej nieruchomości, możesz zobaczyć jak przygotowaliśmy nasze aktualne oferty:

mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu:

https://adom-nieruchomosci.pl/nieruchomosci/mieszkanie-na-sprzedaz/poznan-rataje/36

dom na sprzedaż blisko Poznania:

https://adom-nieruchomosci.pl/nieruchomosci/dom-na-sprzedaz/baranowo/17

Nowe mieszkania od dewelopera w centrum Poznania

Na Grochowych Łąkach 8 prace postępują w najlepsze - po przestoju związanym z epidemią oraz problemami logistycznymi...

Aktualnie Generalny Wykonawca rozpoczyna prace mające na celu wykonanie stropu nad IV piętrem w cześci głównej budynku oraz wykonanie więźby dachowej nad cześcią oficynową.
Dzięki temu inwestycja powoli zaczyna nabierać kształtów.
Znakomita większość mieszkań jest już sprzedana - po umowach deweloperskich. W aktualnej ofercie zostały już tylko 4 mieszkania.
 
Skąd tak duże zainteresowanie ofertą? W mojej ocenie powodów jest kilka:

nowe mieszkania od dewelopera w centrum.

Co prawda inwestycji deweloperskich w pobliżu centrum jest sporo, jednak w przypadku Apartamentów Grochowe Łąki 8 są dwa argumenty – naprawdę kameralny budynek (tylko 37 mieszkań) oraz konkurencyjne ceny (niższe o nawet 1 tyś zł/m2 niż w sąsiednich inwestycjach)

mieszkanie blisko Uniwersytetu Medycznego/ Mieszkania blisko uczelni

tak – z Grochowych Łąk 8 na płytę Starego Rynku jest niecałe 400 metrów a do komunikacja miejskiej zaledwie 200. Ale równie dobrze ta lokalizacja wypada pod kątem uczelni – w zasięgu 2 km spaceru jest m.in.:
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Politechnika Poznańska
Wydział Prawa i Administracji
oraz wiele innych uczelni i wydziałów poznańskich uczelni

mieszkanie w Poznaniu z ogródkiem?

Czemu nie, w tej kameralnej inwestycji część mieszkań na parterze zaplanowano tak, że będą do nich przynależały niewielkie ogródki. Rozwiązanie rzadko spotykane w ścisłym centrum, a dzięki niemu możesz ze spokojem wypić kawę na własnym kawałku zielonej trawki. Fakt, że ogródki są zlokalizowane od strony dziedzińca powoduje, że są bardziej kameralne i nie narażone na gwar miasta.

Mieszkanie z Antresolą

Nietypowa architektura sprawiła, że w mieszkaniach na najwyższych kondygnacjach zaprojektowano dodatkowe przestrzenie w postaci antresoli. Taką dodatkową przestrzeń można zagospodarować na dodatkowy pokój, gabinet, garderobę czy miejsce wypoczynku.
Jeśli więc jeszcze zastanawiasz się “jak kupić mieszkanie w centrum Poznania” – wystarczy, że skontaktujesz się z nami.

Lista mieszkań dostępna na naszej stronie link tutaj 


Jeśli szukasz mieszkania w Centrum Poznania (dla siebie lub na wynajem) - zadzwoń do mnie. Jako poznański pośrednik nieruchomości współpracuję także z innymi dewelpoerami.

POMOC W CZASIE PANDEMII

Ostatnie tygodnie pokazały, że pandemiia covid-19 nie odpuszcza. Na temat choroby można mieć różne zdanie, jednak każdy z nas dostrzega potrzebę pomocy drugiemu człowiekowi.
Dlatego w A-DOM Nieruchomomści postanowiliśmy wyjść z inicjatywą "zaopatrzeniowiec" na kwarantannę. Jako pośrednicy nieruchomości znamy topografię miasta prawie tak dobrze jak taksówkarze, a że do tego wszystkiego jesteśmy przyzwyczajemi do ciągłego ruchu i przemieszczania się, to łatwiej nam połączyć przyjemne z pożycztecznym

Założenie jest proste:
- jeśli jesteś objęty kwarantanną lub izolacją a potrzebujesz uzupełnić zapasy dzwonisz do nas, żeby ustalić jak i kiedy dostarczyć zakupy oraz formę rozliczenia
- my robimy podstawowe zakupy i dostarczamy je pod drzwi

Z uwagi na to, że planujemy takie rzeczy wykonywać w ciągu dnia, często miedzy spotkaniami, prosimy o wyrozumiałość i zastosowanie pewnych zasad:
- listę zakupów prosimy dostarczyć za pomocę sms-a lub maila
- wartość zakupów nie powinna przekroczyć 50 zł 
- robimy tylko najpotrzebniejsze zakupy (artykuły spożywcze- pieczywo, napoje, owoce, środki higieny osobistej), nie kupujemy alkoholu!

Wszystko z zachowaniem zasad rezimu sanitarnego - zasłaniajac usta i nos oraz dezyfekując ręce.

Dostępni jesteśmy dla Was pod numerami telefonu:

Poznań Nowe Miasto - Adam 507 323 627 
Poznań Stare Miasto (Centrum, Winogrady, Piątkowo) - Piotrek 518 058 122

Jak zawsze zapewniamy dyskrecję oraz miłą obsługę :)

Dbajmy o siebie i innych.