Strona tymczasowo niedostępna...

O A-DOM Nieruchomości

Czym się zajmuje ADOM Nieruchomości?

Głównym obszarem działania są usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jako właściciel biura dążę do tego, aby oferta pośrednictwa była szeroko rozbudowana. Dzięki mojemu doświadczeniu zarówno w zakresie sprzedaży i wynajmie lokali mieszkalnych jak i lokali oraz gruntów komercyjnych, jestem w stanie zająć się każdą nieruchomością.
Wiele lat doświadczenia zdobywanego u najlepszych poznańskich deweloperów przyczyniło się także do tego, że z sukcesem zajmuję się sprzedażą mieszkań z rynku pierwotnego, na różnym etapie zaawansowania budowy. Zlecając mi wyszukanie mieszkania od dewelopera, możesz liczyć na to, że zarekomenduję Ci najlepsze oferty, sprawdzę niezbędne dokumenty oraz wyjaśnię cały proces zakupu - od umowy rezerwacyjnej z deweloperem po przekazanie kluczy i przeniesienie własności. Kilkuletnie pełnienie funkcji pełnomomcnika podczas czynności notarialnych sprawiło, że nawet najbardziej skomplikowane umowy nie są dla mnie problemem nie do pokonania.
Wieloletnia obecność na rynku poznańskim (i nie tylko) zaowocowała ugruntowaną współpracą z innymi podmiotami zajmującymi się nieruchomościami (Notariusz, doradcy finansowi, zarządcy, architekci, firmy budowlane).

Poczucie bezpieczeństwa gwarantują Klientom biura:
- posiadana przeze mnie polisa ubezpieczeniowa OC Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami zawarta w PZU SA
- licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Zapraszam do współpracy!