Strona tymczasowo niedostępna...

stajnia i agroturystyka z krytym basenem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
3 490 000 PLN , Pow. 1 690 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
1 690 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
8
Lokalizacja:
Chocz
Rok budowy:
1950
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
ADN937823
Powierzchnia działki:
9 999 m2
Cena za m2:
2 065 PLN
W ogłoszeniu link do prezentacji video.

Myślisz o własnym, niebanalnym gospodarstwie agroturystycznym? Takim, gdzie Klienci będą mieli nieograniczone możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu albo przy gorszej pogodzie skorzystać z krytego basenu i sauny, zagrać w piłkarzyki w barze lub zrobić grilla pod dachem.
A może planujesz połączyć agroturystykę z pensjonatem dla koni lub stworzyć wymarzony dom weselny?
Bez względu na to, jak wykorzystasz oferowany przeze mnie obiekt - Twoi Klienci zawsze wyjadą stąd zachwyceni i wypoczęci.

Jest to ostatni dzwonek, aby przygotować się na najbliższy sezon turystyczny i uruchomić obiekt, gdzie bez względu na pogodę możesz zapewnić swoim gościom moc atrakcji (np. kryty basen, jazdę konną, grill, wędkowanie, grzybobranie, nordic walking).

O szczegółach oferowanej przez nas nieruchomości przeczytasz poniżej:
Cały kompleks to kilka bardzo dobrze utrzymanych i przygotowanych do prowadzenia działalności agroturystycznej budynków. Olbrzymim atutem jest zamontowana instalacja fotowoltaiczna oraz pompy ciepła, dzięki czemu obiekt jest niemalże samowystarczalny.

Całkowita powierzchnia zabudowy wszystkich budynków wynosi ok 1700 m2. Budynki są utrzymane w bardzo dobrym standardzie i wyposażeniem umożliwiającym wznowienie działalności turystycznej praktycznie od zaraz. 

Istnieje także możliwość rozbudowy obiektu (sprzedający posiada warunki zabudowy) i stworzenia nowoczesnego domu weselnego, pensjonatu lub domu spokojnej starości z zapleczem rehabilitacyjnym.

Budynki znajdują się na działce o powierzchni niecałego hektara - działka ta graniczy ze ścianą lasu. W przypadku działki o takiej powierzchni nie są wymagane kwalifikacje rolnicze. Grunt wchodzący w skład gospodarstwa to łącznie 8 ha ziemi i istnieje możliwość zakupienia całego kompleksu z ziemią i budynkami w cenie 3690000 mln zł.

Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z większymi aglomeracjami:
- do Poznania jest ok 90 km, do Łodzi ok 140 a Warszawa oddalona jest o ok 240 km
- do najbliższego węzła autostradowego A2 (Konin-Modła) jest ok 35 km
- najbliższe lotnisko międzynarodowe znajduje się w Poznaniu

Lokalizacja budynków pośród pól, lasu i oraz dalej od drogi asfaltowej to gwarancja ciszy i spokoju a co za tym idzie udanego odpoczynku.

Polecam i zapraszam na prezentację na żywo.
poniżej link do prezentacji video:
https://youtu.be/qEVbhie85SA

Dla zdecydowanych Klientów pomagamy w ocenieniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.

Właściciele dopuszczają możliwość wydzierżawienia obiektu.Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail