Strona tymczasowo niedostępna...

działka blisko Poznania i terenów zielonych

Działka (Budowlana) na sprzedaż
309 000 PLN , Pow. 1 012 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 012 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Czapury
Numer oferty:
ADN102394
Cena za m2:
305 PLN
SPRZEDANE!!!

Atrakcynie położona działka w podpoznańskich Czapurach. 

Oferowany grunt ma powierzchnię 1012m2 i zlokalizowany jest przy ul. Krętej. Działka jest płaska, narożna, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 23-26m na ok 42 m2. W drodze znajdują się media - woda, prąd i gaz, kanalizacja w trakcie budowy. Sprzedający posiada opinie gestorów o możliwości podłączenie budynku.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja - Czapury to podpoznańska miejscowość, z której w szybki sposób możemy dostać się do Poznania (podróż autobusem linii 527 do PKM Starołęka zajmuje ok 12 minut a autem dosłownie kilka minut). W planach jest budowa mostu, który ma połączyć Czapury z Luboniem, co znacznie ułatwi wyjazd na autostradową obwodnicę Poznania.
Osoby poszukujące ucieczki od miejskiego zgiełku docenią także sąsiedztwo terenów zielonych - nadwarciańskie łąki, tereny laśne nadleśnictwa Babki oraz Jezioro Czapnica i Staw Kąpielowy to tereny chętnie odwiedzane nie tylko przez mieszkańców Czapur. 
 
We wsi znajduje się prężnie działająca szkoła podstawowa oraz przedszkole. Dostępne są także podstawowe usługi (fryzjer, kosmetyczka), pizzeria, osiedlowe sklepy, dwa markety - Biedronka i Dino, stacja benzynowa. 

Najważniejsze atuty tej nieruchomości to:
- nieco ponad 1000m2, teren płaski, wymiary ok 42x 23-26m
- w drodze media, kanalizacja w trakcie doprowadzania.
- łatwy dojazd do Poznania
- sasiedztwo terenów zielonych
- trwa podłączanie Czapur do sieci kanalizacyjnej. 

Polecam i zachęcam do kontaktu w celu umówienia spotkania.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail