Strona tymczasowo niedostępna...

agroturystyka z potencjałem (kryty basen/las/staw)

Gospodarstwo rolne na sprzedaż
3 690 000 PLN , Pow. 1 700 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 700 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Chocz , Grodziecka
Numer oferty:
ADN620577
Powierzchnia działki:
82 000 m2
Cena za m2:
2 171 PLN
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa agroturystycznego z budynkami stajni, krytym basenem oraz 8ha ziemi. Całość uzupełnia nowoczesna instalacja fotowoltaiczna oraz zamontowana pomp ciepła. 

Całe gospodarstwo to kompleks kilku bardzo dobrze utrzymanych i przygotowanych do prowadzenia działalności agroturystycznej budynków. Dla tego terenu wydano także warunki zabudowy dopuszczające realizację m.in. ośrodka spokojnej starości lub pensjonatu

Aktualnie w skład zabudowań wchodzą:
1. budynek stajni, w którym znajduje się 10 boksów. 
2. W części mieszkalnej zostały przygotowane pokoje gościnne (na piętrze, 2 osobowe) ze wspólnym, zadaszonym tarasem, na parterze znajduje się 2-pokojowe mieszkanie (80 m2) oraz garaż
3. bar/restauracja z kuchnią - samodzielny budynek, umeblowany oraz z pełnym wyposażeniem kuchni. Przygotowany na przyjęcie ok 40 osób, w sali kominek
4. stajnia angielska - samodzielny budynek, 3 boksy
5. hala do ujeżdżenia, 21x40 m
6. kryty basen - samodzielny budynek, niecka o wymiarach 6x12m i głębokości do 2,5m, szatnia oraz pomieszczenie sauny, nowoczesna i bardzo ekonomiczna technologia (basen ma 3 lata)
7. wiata grillowa
8. dodatkowo cały kompleks uzupełniają staw, plac do ujeżdżania oraz wybieg
Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok 1700 m2.

Grunt wchodzący w skład gospodarstwa to łącznie ponad 8 ha ziemi, w części zabudowanej graniczący ze ścianą lasu. Nieruchomość położna jest w odległości zaledwie 90 km od Poznania, 140 km od Łodzi i 40 km od Konina. Lokalizacja budynków pośród pól, lasu i nieco dalej od drogi asfaltowej to gwarancja ciszy i spokoju a co za tym idzie udanego odpoczynku dla gości.

UWAGA! Dla tego terenu uzyskano decyzję o warunkach zabudowy - cały kompleks można rozbudować o kolejny budynek (łącznik) i stworzyć np. dom spokojnej starości na ok 60 pensjonariuszy, dom weselny z hotelem lub ośrodek rehabilitacji.

Dla zdecydowanych Klientów pomagamy w ocenieniu zdolności kredytowej oraz uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem gospodarstwa rolnego lub gruntów rolnych, ale nie posiadasz kwalifikacji i nurtuje Cię pytanie: jak kupić nieruchomość rolną - zadzwoń do nas. Wskażemy procedury, które należy spełnić, aby nabyć taką nieruchomość oraz pomożemy z pozyskaniem niezbędnym dokumentów.

Właściciele rozważają możliwość wydzierżawienia obiektu.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail