przestronne w rewitalizowanej kamienicy, Łazarz

Mieszkanie na sprzedaż
346 980 PLN, Pow. 57,83 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57,83 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Poznań Łazarz , Józefa Chełmońskiego
Rok budowy:
2020
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
ADN817618
Cena za m2:
6 000 PLN
Bezpiecznie kup mieszkanie bez wychodzenia z domu - wszystkie formalności przed notariuszem załatwiamy zdalnie.
Jestem dostępny on-line pod numerem telefonu na WhatsApp oraz na messengerze - kontakt pod ogłoszeniem.

Oferowany lokal to przestronna, ustawna kawalerka, która składać się będzie z:
- pokoju z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok 45m2, przy czym można wydzielić samodzielną kuchnię o powierzchni ok 8 m2
- łazienki i przedpokoju.
Okna wychodzą na część oficynową kamienicy. Ze względu na przestronne wnętrze, a jednocześnie umiejscowienie tego lokalu na parterze, jest to propozycja idealna na cele nieuciążliwej działalności (biura, pracownia, kancelaria).

Sąsiedztwo inwestycji stanowi zwarta zabudowa - głównie secesyjne kamienice z początku XX wieku, w znakomitej większości zrewitalizowane, dzięki czemu okolica uznawana jest za jedną z bardziej prestiżowych w Poznaniu.
Dodatkowym argumentem jest bliskość takich atrakcji jak Park Wilsona oraz Kasprowicza, Palmiarnia, Arena. W pobliżu znajdziemy wszelkie niezbędne na co dzień usługi, jak chociażby sklepy spożywcze, kawiarnie i restauracje, kosmetyczkę, pocztę czy bank. W świeże warzywa, owoce i inne przetwory można zaopatrzyć się na pobliskim Rynku Łazarskim.
Bezproblemową komunikację z wszystkimi dzielnicami Poznania zapewnia kilka linii tramwajowych - przystanek Park Wilsona oddalony jest o ok 300 od budynku.

Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim, do samodzielnej aranżacji.
Dla Klientów naszego biura pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapewniamy także możliwość skorzystania z opcji wykończenia pod klucz przez zewnętrzną firmę, z która współpracuje nasze biuro.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie mieszkania w tej inwestycji. Jest to oferta z rynku pierwotnego - nie ma więc podatku PCC.

Kontakt w sprawie oferty:
Adam - tel./WhatsApp +48 507 323 627, facebook/messenger: @bonadom.poznan

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail