dwupokojowe w świetnej lokalizacji.

Mieszkanie na wynajem
1 400 PLN, Pow. 43,70 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,70 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Poznań Rataje
Piętro:
9 na 10
Numer oferty:
ADN687249
Cena za m2:
32.04 PLN
Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na os. Powstań Narodowych, z pięknym widokiem na wschodnią panoramę Poznania.

Na całkowity metraż składają się dwa pokoje o powierzchniach ok 16 i 14m2, kuchnia z oknem i wejściem z większego pokoju, łazienka i korytarz. Kuchnia i łazienka po remoncie, w pokojach na ścianach gładzie. Kwestia jakie meble pozostaną w mieszkaniu jest do ustalenia. Olbrzymim atutem jest przestronna loggia, z której rozpościera się cieszący oko widok na tereny zielone oraz sąsiednie budynki, co z 9 piętra robi wrażenie. 

Na całkowite miesięczne koszty najmu składają się:
- 1400 zł czynsz najmu 
- ok 445 zł opłaty administracyjne z zaliczkami na CO, wodę i śmieci (1 os.)
- prąd i gaz wg zużycia
- internet i kablówka we własnym zakresie

Przy podpisaniu umowy najmu okazjonalnego wymagana kaucja.

W bloku znajduje się świetnie zaopatrzona Chata Polska a w bliskim sąsiedztwie także ryneczek na os. Jagiellońskim. Poza tym w sąsiedztwie bloku jest bardzo duża ilość terenów zielonych czy placów zabaw z Parkiem Rataje na czele. Dla osób zmechanizowanych udogodnieniem jest łatwy wyjazd na autostradową obwodnicę Poznania  oraz duży ogólnodostępny parking przed budynkiem.

Polecam i zapraszam na prezentację na żywo.
Mieszkanie dostępne od zaraz.

Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo jest Adam Kisiel posiadający licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 24520 wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje także posiadana przez nas polisa OC w PZU S.A.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail